Vítam Vás na stránkach môjho nechtového štúdia.

Dovoľte mi priblížiť Vám nové informácie, inšpirácie, ale aj rady.

Či už ste nositeľka gélových nechtov, alebo sa staráte o svoje prírodné nechty, vždy nájdete u nás kvalitné služby. Svoju kvalifikáciu a odborné vedomosti si neustále zvyšujem účasťou na školeniach, seminároch a súťažiach.

Štúdio je stvorené pre zákazníčky, ktoré hľadajú pohodlie a komfort, chcú si oddýchnuť a vychutnať čas, ktorý venujú sebe a starostlivosti o seba. Základné produktové vedomosti a kvalifikovanosť nechtových dizajnérov zaručujú každému zákazníkovi splnenie jeho individuálnych prianí a požiadaviek na vysokej profesionálnej úrovni.

Vašim nechtom dodám formu a vzhľad nielen spevňovaním prírodných nechtov, úpravou pri základnej manikúre, ale aj predlžovaním pomocou šablón. Je to najšetrnejšia a najprirodzenejšia forma nechtovej modelácie, pri ktorej nebudem trápiť Vaše prirodzené nechty lepidlami a tipmi. Na prácu používam gély, ktoré sa odlišujú od ostatných tým, že vôbec neobsahujú akryláty (kyseliny) a tým pádom Vaše nechty nerozleptávajú, nepoškodzujú a zanechávajú ich zdravé. Na požiadanie Vám predĺžim a vymodelujem nechty aj pomocou tipov.

Kreatívny Nail Art Vám zaručí, že sa Vám v okamihu zmenia nechty na krásny šperk, ktorý bude obdivovať nejedna Vaša kamarátka, ale aj okolie.

Parafínovým zábalom Vaše ruky preliečim, ošetrím a zregenerujem.

Naša ponuka tiež zahŕňa poskytovanie pedikúry. Ako jeden z mála salónov Vám nechty na nohách skrášlime permanentným lakovaním, gelovaním ktoré vydrží najmenej po dobu 1,5 mesiaca. Taktiež aj nohy si potrebujú oddýchnuť v parafínovom zábale.

V našej ponuke si môžete tiež vybrať z veľkého množstva prípravkov na domáce použitie a ošetrenie nechtov, ale aj pokožky rúk nielen pre seba, ale aj pre tých, na ktorých vám záleží. Radi Vám bezplatne poradíme ako sa starať o Vaše ruky a nechty vo Vašom domácom prostredí.

Cieľom nášho štúdia je vytvoriť Vám modeláciu, ktorá je trvácna, vyzerá prirodzene a nepoškodzuje prírodné nechty.

Aby som nezabudla na jednu z najdôležitejších vecí. U nás Vám zaručíme 100%-nú hygienu!
Je neprípustné, aby sme pilník či hocijaký nástroj použili opakovane na viacero zákazníčkach. Po dokončení každej práce dokonale dezinfikujeme ako pracovný priestor, tak aj nástroje. Do UV- lampy používame jednorazové hygienické vložky, takže sa nemôže stať, že vkladáte ruku na znečistené miesto.

Budem veľmi rada, ak sa na mňa obrátite so všetkými otázkami spojenými so starostlivosťou o ruky a nechty. Či už telefonicky, prostredníctvom e-mailu, alebo osobného kontaktu.

Čas strávený v mojom štúdiu sa Vám vráti v pocite sebadôvery a zdravých rúk.